Katalog

Novinky

Composite  Počet produktů: 51

Podkategorie

 • SPEED-R
  "Enfant terrible" rodiny přileb Shark. Směs jezdecké agresivity a technologie hranatých tvarů.Speed-R má výraz,styl a nezaměnitelnou "tvář".Aerodynamické studie snížily víření a odpor vzduchu na minimum.Speed-R umožňuje dokonalé proudění vzduchu i na motocyklu bez kapotáže
 • SPEED-R serie2 / Carbon
  SPEED-R serie2 - nižší hmotnost ( o více než 100g), komfort top modelu RACE-R Pro (interiér ze 100% přírodního bambusového vlákna), nové ovládání sluneční clony, probarvený díl spoileru, inovovaný aerodymanický tvar gumové obruby, chránič brady z nového materiálu, barevné carbonové varianty - hmotnost jen 1350g včetně sluneční clony.
 • VISION-R serie 2
  Shark R&D inženýři vytvořili přilbu, která umožňuje výhled jako z otevřené přilby s největším „širokoúhlým“ průzorem v současnosti na trhu, v kombinaci s bezpečností integrální přilby z kompozitových vláken nejnovější generace.
 • RACE-R PRO

  Láká Vás okruhové ježdění na našich i tratích i v zahraničí?! Přilba Race-R PRO je pro Vás ta pravá. Výsledky nezávislého testu SHARP řadí helmu mezi nejbezpečnější na světě!

 • RACE-R PRO CARBON
 • SPARTAN

  Nová generace carbonových přileb se sluneční clonou a nejnižší hmotností - 1290g!!(vel.M). Menší a kompaktnější tvar skořepiny umožnil snížit hmotnost přilby téměř na hodnotu závodního modelu Race-R PRO (hmotnost 1250g). Nový stahovací kryt brady, jemné polohování hledí, 2-křídlý aerodynamický spoiler a patentovaný Autoseal systém těsnění hledí - hlavní atributy novinky SHARK, která v červenci přichází na trh.

na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 51 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 51 položek